Pojedynek na szybkość autofokusu!

Oprócz warsztatów redakcja DIGITAL FOTO VIDEO przygotowała na targi FILM VIDEO FOTO w Łodzi (29-31.03) jeszcze jedną ciekawostkę – pojedynek na autofokusy. A konkretnie to WIELKI OTWARTY POJEDYNEK NA AUTOFOKUSY, co oznacza, że może w nim wziąć udział każdy chętny.

 

Jak dla mnie bomba 😉 i to z kilku względów:
– przede wszystkim sam jestem bardzo ciekaw, jakie będą wyniki pojedynków
– byłem już na wielu imprezach targowych w Polsce i poza granicami, ale nigdy czegoś takiego nie widziałem

I jeszcze jedna rzecz, którą warto zauważyć: zarówno przedstawiciele Olympusa, jak i Panasonica bardzo ucieszyli się na informację o możliwości zorganizowania takiego pojedynku. Dobrze to świadczy o ich otwartości i odwadze (bo przecież też nie znają wyników…), ale przede wszystkim pokazuje, że oni naprawdę wierzą w to, co ogłaszają. A ogłaszają, że bezlusterkowce Mikro Cztery Trzecie są szybkie, zaś w przypadku niektórych modeli nawet najszybsze. Nieźle to rokuje na przyszłość, nie tylko tę najbliższą, w Łodzi, pod koniec marca… 😉

Źródełko: www.dfv.pl

The following two tabs change content below.

Inne wpisy, które mogą cię zainteresować:

2 komentarzy na temat “Pojedynek na szybkość autofokusu!”

  1. yehood pisze:

    mały Nikon też stanie w szranki?

    • Tomek pisze:

      Ciężko powiedzieć – to nie zależy od nas. Co będziemy mieli pod ręką, to będziemy pojedynkować, więc na pewno będzie Mikro Cztery Trzecie i jakieś Canony, ale zapraszamy naprawdę wszystkich chętnych.

napisz komentarz

Treść