Nowa promocja dla kupujących aparaty Panasonic GH4

Aparaty Panasonic Lumix GH4 (sam korpus oraz zestawy obiektywem H-FS12035 lub H-FS14140) zostały objęte nową promocją. Osoby, które do 31 grudnia 2014 r. kupią aparat otrzymają gwarancję przedłużoną aż do 5 lat. 

panasonic_gh4_main

By wziąć udział w promocji wystarczy zachować paragon po zakupie aparatu LUMIX GH4 w jednym około 40 sklepów na terenie całej Polski i zarejestrować się na stronie www.lumixg5lat-panasonic.pl. Należy tego dokonać w ciągu 30 dni roboczych od daty zakupu modelu LUMIX GH4. Po rejestracji, w ciągu 72 godzin, uczestnik promocji otrzyma wiadomość e-mail z prośbą o jej potwierdzenie. Dokumentem, który potwierdza przedłużenie gwarancji jest pobrany ze strony certyfikat przedłużonej gwarancji oraz dokumentacja zakupu aparatu (paragon lub faktura).

Aparat LUMIX GH4 to najwyższej klasy jednoobiektywowy, bezlusterkowy aparat cyfrowy (DSLM). Hybrydowy model najlepiej sprawdzi się podczas robienia zdjęć i nagrywania wideo.Aparat pozwala bowiem na rejestrowanie filmów w jakości 4K przy prędkości 24 bądź 30 klatek na sekundę.

Panasonic LUMIX GH4 nie ustępuje najnowocześniejszym kamerom, a do tego może pracować z różnymi obiektywami – jest lekki i poręczny. Doskonałe parametry oraz konstrukcja tego modelu zacierają granice pomiędzy aparatami fotograficznymi dla konsumentów i profesjonalistów

Pełny regulamin promocji jest dostępny pod tym adresem.

The following two tabs change content below.

Inne wpisy, które mogą cię zainteresować:

1 komentarz na temat “Nowa promocja dla kupujących aparaty Panasonic GH4”

  1. Adam pisze:

    Bardzo fajna promocja! :)

napisz komentarz

Treść