No to zaczynamy!

Od dziś m43.eu oficjalnie  prowadzi JEDENAŚCIORO autorek i autorów. Co z tego wyjdzie, jeszcze nie wiemy, ale zapowiada się naprawdę ciekawie 😉

razem (1)

Krystyna, Adam, Adam, Aleksander, Bartosz, Dawid, Jan, Maciej, Marek, Marek i Tomek. W tym momencie jest nas jedenaścioro, ale jeśli ktoś jeszcze chciałby się przyłączyć, to ta kwestia zawsze pozostanie otwarta. Ale i tak jest nas tak wiele, że na początku będziemy musieli nauczyć się ze sobą współpracować i trochę się „podocierać”. Wszystko to jest jednak naprawdę miłe i bardzo ciekawe, bo to zupełnie nowy rozdział w historii m43.eu, ale nie tylko. To w ogóle niezwykłe zjawisko w skali całego, nie tylko polskiego internetu!

Trzymajcie za nas kciuki! 😉

 

The following two tabs change content below.

Inne wpisy, które mogą cię zainteresować:

6 komentarzy na temat “No to zaczynamy!”

 1. Andrzej pisze:

  Zdradziłem M43 i wybrałem Fuji X, ale i tak życzę powodzenia. Raz, że system fajny, a dwa, że Wasza (teraz pozwolę sobie tak pisać) strona jeszcze fajniejsza:)

  Działajcie twardo i nie poddawajcie się:)

 2. Dawid pisze:

  Czekam z niecierpliwością na nowe, ciekawe artykuły i życzę miłej i owocnej współpracy

 3. saj78 pisze:

  No ja tez zycze wszystkiego najlepszego nowej ekipie redakcyjnej! Nie moge sie doczekac pierwszych wpisow:-) Powinno ich byc chyba 11 razy tyle co w latach swietnosci Tomka 😉

  • Tomek pisze:

   Czytając o „latach świetności Tomka” czuję się jakiś stary i zużyty 😉 A tak poważniej, nie sądzę, że będzie aż tyle materiałów, co w „latach świetności” (dwa dziennie), ale kto wie, może spotka mnie niespodzianka. Druga strona medalu jest jednak taka, że do naszego zespołu redakcyjnego trafili fachowcy od spraw, na których ja znam się gorzej, więc liczę na szerszy zakres tematyczny na wysokim poziomie merytorycznym i większą liczbę dłuższych artykułów poradniczych.

 4. Krystyna Karpowicz pisze:

  Wystarczy, że będzie 3x tyle i nie nadążycie z czytaniem 😉

napisz komentarz

Treść