Kolejne ważne nagrody dla bezlusterkowców Olympusa!

Tyle jest tych nagród, że staram się wspominać tylko o tych, które są – przynajmniej moim zdaniem – najważniejsze. A i tak piszę o nich hurtowo 😉

Golden Award dla Olympusa OM-D E-M10 na dpreview.com. Jeden z najbardziej znanych i najbardziej szanowanych internetowych serwisów fotograficznych. Ponieważ śledzę go regularnie, to wiem, że przyznanie złotej nagrody zdarza im się stosunkowo rzadko. A przyznanie złotej nagrody w kategorii aparatów „entry level” (bo tak sklasyfikowali Olympusa OM-D E-M10) – jeszcze rzadziej!

E-M10_2

 

Ten sam aparat, czyli Olympus OM-D E-M10, dostał też ocenę „Znakomity” w teście przeprowadzonym na polskim portalu Fotopolis.pl:

fotopolis

 

Bardzo prestiżowe są też aż dwie nagrody IF Product Design, przyznawane za wyjątkowe projekty w różnych kategoriach produktów. Za każdym razem oceniane jest wzornictwo (design), ale i ogólna wartość produktu.

Tym razem nagrody dostały dwa inne bezlusterkowce Olympusa: OM-D E-M1 i PEN E-P5:

Olympus_OM-D_E-M1_IF_2014_m PEN_E-P5_EZ-M1442IIR_silver_black__Product_000_IF_2014_m

GRATULACJE!!! Należało im się z całą pewnością!!!

Ja zwracam Waszą uwagę szczególnie na model E-M10, bo to przystępny cenowo aparat oferujący niesamowite możliwości w mocno wypełnionym i bardzo wymagającym segmencie rynku. Ma wszelkie podstawy ku temu, by ten rynek zawojować – oby się udało! 😉

Źródełko: olympus.pl

The following two tabs change content below.

Inne wpisy, które mogą cię zainteresować:

3 komentarzy na temat “Kolejne ważne nagrody dla bezlusterkowców Olympusa!”

 1. Dawid pisze:

  Model E-M10 jest faktycznie bardzo interesujący. Ciekawe kiedy Olympus zrobi jakąś promocję z nim związaną – np. grip za złotówkę lub przecenę na dodatkowy obiektyw…

 2. Janusz pisze:

  Właśnie DXOMark opublikowało wyniki testów M10, nie odbiegają niczym od M5. Z ciekawości zrobiłem porównanie z Canonem 700D i Nikonem D7000, czyli lustrami konkurencji o podobnej cenie i liczbie megapikseli.
  http://www.dxomark.com/Cameras/Compare/Side-by-side/Olympus-OM-D-E-M10-versus-Canon-EOS-700D-versus-Nikon-D7000___937_870_680
  Osiągami matrycy wpisuje się dokładnie pomiędzy nimi.
  Czyli jest OK, jak na puszkę za 2500 zł. Miejmy nadzieję, że szybko stanieje, bo to chyba jeden z droższych „entry level”.

 3. Ryszard pisze:

  Gratulacje. Aparaty „Olympus”-a są jak dla mnie w tej chwili najlepsze: są lekkie, bardzo poręczne, mają to czego nie mają inne aparaty i przede wszystkim bardzo ładnie się prezentują. Pozdrawiam.

napisz komentarz

Treść