A gdyby tak w system Mikro Cztery Trzecie weszła… Vespa?

Nie kojarzycie? Vespa to przecież znany, kultowy wręcz producent! Skuterów… 😉 Oczywiście cały ten wpis należy traktować z przymrużeniem oka, ale mimo to warto dokładnie obejrzeć prezentowane w nim ilustracje.

Dlaczego? Choćby dlatego, że „aparat” firmy Vespa wygląda rzeczywiście uroczo. Z jednej strony jest oryginalny i radykalnie wyróżnia się na tle współczesnych konstrukcji fotograficznych. Z drugiej – mimo tej całej oryginalności nie jest dziwaczny, ale niesie ogromny ładunek klasycznej, spokojnej elegancji. I jeszcze jedno, choć trudno w to uwierzyć – jest naprawdę podobny do skuterów firmy Vespa!

vespa (1) vespa (2) vespa (3) vespa (4) vespa (5) vespa (6)

Z podpisów umieszczonych na zdjęciach wynika, że aparat firmy Vespa byłby wyposażony w wymienną optykę. To może jakaś współpraca z Olympusem lub Panasonikiem? Naleśników podobnych do obiektywu, który możemy oglądać na ilustracjach, znajdzie się w Mikro Cztery Trzecie co najmniej kilka!

Warto przy tym pamiętać – i to już są fakty, a nie tylko sympatyczne marzenia – że Olympus współpracował już z firmą Vespa w przeszłości. Pora zatem na drugi krok! 😉

Źródełko: yankodesign.com

The following two tabs change content below.

Inne wpisy, które mogą cię zainteresować:

3 komentarzy na temat “A gdyby tak w system Mikro Cztery Trzecie weszła… Vespa?”

  1. Artur Bednarz pisze:

    BIORĘ!

  2. Taaaa, jak z Hasselbladem i Sony :-) Nie kupiłbym, bo to by była jakaś chińszczyzna opakowana w pozłotko.

  3. Fajny, zawsze coś innego. Może w wersjach kolorowych?

napisz komentarz

Treść